11/08/2019 Autor Emil 0

Czarna PL-ka na tablicę rejestracyjną!

Dlaczego wybrać naszą naklejkę – Czarna PL?

  • Pasuje do każdej tablicy – Nasze naklejki są idealnie dopasowane do polskiego wzoru tablic rejestracyjnych. Zamień swój nudny niebieski Europasek w ekskluzywny czarny design
  • Odporność – Nasze naklejki posiadają warstwę laminatu UV oraz klej odporny na zmiany temperatury oraz wszelkie warunki atmosferyczne takie jak deszcz, śnieg, słońce oraz trąbę powietrzną 🙂
  • 0.11 mm – Nasze naklejki mają grubość 0.11 milimetrów, dzięki czemu po ich naklejeniu ciężko dostrzec krawędź klejenia a dodatkowo mała grubość utrudnia uszkodzenia mechaniczne np. podczas mycia auta.
  • Dbałość o szczegóły – Zwraca uwagę ogromna dbałość o szczegóły. Oryginalna grafika pasująca do aktualnie używanego niebieskiego Europaska. Niepowtarzalny wygląd!
  • Darmowa wysyłka – Niezależnie od ilości zakupionych naklejek natychmiastowa wysyłka zamówienia po zaksięgowaniu płatności. Wysyłka jest zawsze darmowa i wynosi 0zł! Nie musisz czekać tygodniami na dostawę.
  • Przykleisz w 2 minuty – Przed przyklejaniem naklejki zaleca się nie pić kawy oraz napojów wyskokowych. Naszą naklejkę możesz przykleić nawet bez zdejmowania tablicy z ramki. Kilka sprawnych ruchów ręką i po sprawie. Zrobi to nawet dziecko.

Zakupiłeś już od nas naklejki? Chcesz otrzymać od nas kod zniżkowy na zakup następnych naklejek? Wyślij nam zdjęcie swojego auta ubranego w Czarną PL. W zamian za to otrzymasz od nas specjalny kod uprawniający na zakup kolejnych naklejek za -50%.