Informacje

Często zadawane pytania

Facebook

Obserwuj nas w Social Media

Instagram

Dodaj zdjęcie oznaczone #CZARNAPL

FAQ

Nasze naklejki są wykonane z najwyższej jakości folii odlewanej. Szczególnie polecana na oklejanie samochodów osobowych, wyścigowych oraz busów. Temperatura oklejania, nie mniej niż +4°C . Odporności od -40°C do +95°C.

W ostatnim czasie wiele osób wysyła nam zapytania o legalność naszego produktu oraz ewentualnych restrykcji ze względu na zmiany kolorystyki bądź akcentu narodowego znajdującego się na europasku tablicy rejestracyjnej.
Dz.U. 2007 nr 186 poz. 1322 Rozdział 3 §19.1 dokładnie określa kolorystykę, rozmiar oraz cechy tego elementu tablicy rejestracyjnej. Z Naszych doświadczeń podczas kilkumiesięcznych jazd testowych wynika jednak, że dopóki część tablicy rejestracyjnej z literami oraz cyframi jest czytelna – służby kontrolne nie wyciągają restrykcji wobec użytkowników. Wszelkie szczegółowe informacje zawarte są w naszym regulaminie sklepu.

TAK! Naklejka doskonale komponuje się z każdym kolorem auta 🙂

Masz wątpliwości? Sprawdź naszą galerię na Instagram.

Na dzień dzisiejszy możemy zaoferować wpłatę poprzez standardowy przelew bankowy oraz płatność PayPal Standard.

Naklejki wysyłamy po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie. Zwykle jest to następny dzień roboczy jeśli przelew był wykonany online.

Przede wszystkim nie panikuj 🙂

Status zamówienia możesz sprawdzić logując się do panelu klienta na naszej stronie. W zakładce status zamówienia należy tam podać numer zamówienia oraz adres email , który otrzymasz od nas w wiadomości.

 

Po wysyłce naklejek otrzymasz od nas numer do śledzenia przesyłki na stronie naszego systemu dostaw.

Masz jakieś pytania lub uwagi? Napisz do nas

Cały czas podnosimy jakość usług, dlatego zależy nam na Waszych opiniach. Jeśli zauważyliscie, że coś było zrobione nieprawidłowo, chcecie zwrócić nam uwagę, albo dać dobrą radę – napiszcie to! Jeśli widzicie nasze silne strony – dajcie nam znać, a będziemy je jeszcze skrupulatniej pielęgnować! Jesteśmy dla Was, pracujemy z pasją, a Wasze opinie są dla nas na wagę złota. Cieszymy się, że nam ufacie i chcecie korzystać z naszych usług.

Przejdź do formularza